Bombshell Боди со Отворен Грб - Nude

ден 1,390.00 Sale Save
Size 3XL
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Нашето Bombshell боди е ваша главна поддршка за облека со отворен грб. Стои совршено на своето место благодарение на силиконската обвивка и гоподдржува деколтето. Неговиот дискретен изглед е совршен за секоја пригода, бидејќи е практично невидлив кога се носи под облеката.

-Невидливи прерамки
- Обликува и подигнува
- Танга

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.