Everyday Comfort No Wire Bra - Black

ден 1,120.00 Sale Save
Size M
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Нашиот без жичен градник нуди супериорна удобност со чувство на втора кожа. Овозможува неверојатна поддршка за време на вашите секојдневни активности. Удобниот и квалитетен материјал е главна карактеристика на овој градник.

-Максимална целодневна удобност
-Чувство на втора кожа
-Материјал што дозволува на кожата да дише 
-Висока поддршка

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.