Evolve Contour Long Sleeve Jacket - Brown

ден 1,890.00 Sale Save
Size S
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Evolve Sculpt Fit Jacket - парче облека кое мора да го имате во вашиот гардеробер.
Направен од ултра мек материјал, Evolve Sculpt Fit Jacket нуди удобност и флексибилност. Ова парче е изработено за да ве прегрне на сите вистински места и да ја истакне вашата силуета, овозможувајќи ви да ги покажете вашите облини со самодоверба.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Патент
-Отвори на ракавите

Материјал: Nylon / Elastane 

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.