High Waist Shaping Shorts - Black

ден 2,290.00 Sale Save
Size XS/S
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Тајното оружје за совршена силуета. Дизајнирани да обезбедат push up ефект и целосна поддршка, овие шорцеви се додаток кој мора да го имате во вашиот гардеробер.

Нивниот дизајн обезбедува мазен, елегантен изглед дури и кога ги носите под тесна облека. Без разлика дали ги носите вашите омилени фармерки, скроена сукња или фустан, овие обликувачки шорцеви ќе ви обезбедат да изгледате и да се чувствувате најдобро цел ден. 

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Push up ефект
-Висок струк

Материјал: Nylon / Spandex

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.