Mariella Lace Shaping Bodysuit - Red

ден 2,490.00 Sale Save
Size S
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Истакнете ја вашата фигура и достигнете нови нивоа на самодоверба со нашето Mariella боди. Изработено од обликувачки материјал и детали од чипка што ја красат вашата силуета, откријте раскошен и стилски изглед скроен до совршенство!

- Раскошни детали со чипка
- Обликувачки дизајн
- Ги израмнува стомакот и половината
- Push up ефект

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
А
Ана Соколовска
Mariella lace shaping bodysuit

Lovely bodysuit but bit long in the torso, so if you are short torsoed size down. Would be nice to have adjustable lacing down to solve that problem. Lovely material though and snatches the waistline!

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.