Sculpt Enhancing Shorts - Black

ден 1,490.00 Sale Save
Size S
Овој производ повеќе нема да биде достапен

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Нашите Sculpt Enhancing Shorts се дизајнирани да ги обликуваат половината, колковите, задникот и бутовите. Тие совршено ќе ја подобрат вашата форма додека сè чувствувате како да не носите ништо. Подготвени сте да ја добиете силуетата од вашите соништа? Пробајте ги нашите Sculpt Enhancing Shorts сега!

-Подобрување на формата
-Удобно и природно чувство

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.