Shaping Zip Up Bodysuit - Nude

ден 2,290.00 Sale Save
Size S
Доставата на овој производ е 15-25 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Неговиот обликувачки дизајн со патент и прерамките кои се прилагодуваат, го обликуваат струкот и го прават погодно за носење под секаква облека.

Спремете се да изгледате совршено во нашиот Shaping Zip Up Bodysuit.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Патент
-Прилагодливи прерамки


Материјал: Nylon / Spandex

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.