All Day Mini Dress - Black

ден 1,990.00 Sale Save
Size XS/S
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Нашиот All Day Mini фустан е вашиот е вашиот најдобар избор за секојдневен фустан. Неговиот обликувачки и поддржувачки дизајн го прегрнува вашето тело, додека ултра мекиот материјал е нежен на кожата и и дозволува да дише. Лесен и удобен, со вграден градник, само облечете го фустанот и сте спремни за излегување! Искусете го најмекото и најудобното парче облека кое ќе го носите цел ден.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
N
Nikolina Mileska
OMG

Mojot little black dress za sekoja prigoda
Go obozavam

M
Marina Novchevska
Nice 👍

Wonderful dress ❤️

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.