Sleeveless Contour Jacket Vest - Black

ден 1,890.00 Sale Save
Size S
Овој производ повеќе нема да биде достапен

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Изработен од премиум материјал, Sleeveless Contour Jacket Vest нуди чувство на втора кожа, одржувајќи ве ладни и удобни за време дури и на најинтензивните тренинзи. Дизајнот без ракави овозможува неограничено движење, додека нековиот крој ја истакнува вашата силуета.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Без ракави

Материјал: Nylon / Spandex

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.