Ultimate Sweat Double Belt Waist Trimmer

ден 1,990.00 Sale Save
Color Black
Size S
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Нашиот Ultimate Sweat Waist Trimmer е вашиот нов омилен додаток за вежбање кој ви помага да го таргетирате тврдоглавото сало на стомакот подобро од било кога. Овој тример за половината располага со мека облога што не се лизга, која помага во масажата на абдоминалната област, која заедно со издржливиот материјал од неопрен, ја задржува топлината во средината што го забрзува ослободувањето на вишокот на вода и предизвикува повеќе пот за да помогне да се ослободите неколку сантиметри од линијата на стомакот. Ременот за компресија на велкро може да се затвори во која било точка од надворешноста на тримерот, и целосно го прегрнува вашиот стомак за да ги таргетира тврдоглавите стомачни масти. Тримерот за половината е толку удобен и лесен за носење, што ќе заборавите дека сте го облекле. Можете да го носите над или под облеката за вежбање, цел ден и секој ден.

  • Висококвалитетен дизајн од неопрен
  • Мека постава за масажа што не се лизга
  • Целосно прилагодлив велкро ремен за компресија
  • Поттикнува потење
  • Целосна покриеност на средниот дел
  • Поддршка за грб
-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.