Ultimate Sweat Slimming Shorts

ден 1,690.00 Sale Save
Size S
Овој производ повеќе нема да биде достапен

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Со иновативна технологија за потење, овие шорцеви се совршен избор за време на најинтензивните тренинзи. Без разлика дали вежбате во теретана, трчате, или практикувате јога, нашите Ultimate Sweat Slimming Shorts се вашето тајно оружје за максимизирање на вашите тренинги и постигнување на вашите фитнес цели.

 

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Термална внатрешност која предизвикува потење
-Лесен и мек на кожата

Материјал: Полиестер

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.