Vanessa Lace Bodysuit - White

ден 1,600.00 Sale Save
Size M
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Истакнете се во најдобро светло со нашето Vanessa Lace боди. Ова прекрасно боди со чипка ќе го обликува вашето тело, додека чипкастиот раскошен дизајн ќе се погрижи вашиот изглед да биде беспрекорен. Осмелете се да ги покажете своите облини.

- Раскошен дизајн на чипка
- Обликувачки дизајн
- Push up ефект

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.