WonderWaist Latex Waist Trainer

ден 2,000.00 Sale Save
Size XS
Доставата на овој производ е 15-25 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Изгледајте и чувствувајте се најдобро со WonderWaist Latex појасот за обликување. Изработен од мешавина на латекс и памук, овој појас е мазен и удобен за носење - а неговиот пократок заден и подолг преден дел се дизајнирани да го израмнат стомакот и да ги истакнат вашите облини. Внатрешната памучна обвивка обезбедува кожата да дише, додека прилагодливото затворање обезбедува совршено и сигурно вклопување. Усовршете ја вашата силуета со стил.


-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.