All Day Sculpting Flare Jumpsuit - Black

ден 2,790.00 Sale Save
Size XL/XXL
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Ви го претставуваме нашиот All Day Sculpting Flare Jumpsuit.
Направен од луксузен висококвалитетен, растеглив материјал, овој комбинезон нуди удобност која ви овозможува да се движите слободно во текот на целиот ден. Вградениот градник и материјалот околку половината нежно ги прегрнува вашите облини, создавајќи ласкава силуета.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: Nylon / Spandex

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
H
Hristina Nikolovska

Perfect, nice jumpsuit!

A
Anonymous

Predobro

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.