Evolve Seamless High Waisted Leggings - Black

ден 1,690.00 Sale Save
Size S
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Почувствувај ја удобноста со нашите Evolve Seamless High Waisted хеланки. Направени од лесен, растеглив материјал кој се чувствува како втора кожа, овие хеланки ги прегрнуваат вашите облини и се движат со вас. Уникатното чувство од втора кожа гарантира дека изгледате и се чувствувате неверојатно. Без разлика дали вежбате во теретана, трчате или ги носите секојдневно овие хеланки сигурно ќе станат ваш омилен модел.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Висок струк

Материјал: Nylon / Spandex

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.