Ruched Long Sleeve Midi Dress - Black

ден 3,290.00 Sale Save
Size S
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Ви го претставуваме нашиот Ruched Long Sleeve Midi Dress – мешавина од софистицираност и привлечност, дизајнирана да ги акцентира вашите облини и да го издигне вашиот стил на ново ниво. 

Мidi должината додава допир на софистицираноста, додека неговиот набран дизајн дава елеганција. Изработен со грижливо внимание на деталите, овој фустан е самиот по себе елеганција.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Набран дизајн

Материјал: Nylon / Spandex

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.