Shaping Shorts with Hip Pads - Black

ден 2,290.00 Sale Save
Size S
Овој производ повеќе нема да биде достапен

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Shaping Shorts with Hip Pads - тајната за постигнување на вашата сакана силуета.

Она што ги издвојува овие обликувачки шорцеви е дискретно интегрираните потпонки на колковите, стратешки поставени за да додадат волумен. Без разлика дали сакате да ги акцентирате вашите облини или едноставно да ја подобрите вашата силуета, овие шорцеви со потпонки на колковите нудат можност за оформен изглед.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Потпонки на колковите

Материјал: Nylon / Spandex

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.