Amelia Corset Bodysuit - Black

ден 2,390.00 Sale Save
Size S
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Фузија на безвременска елеганција и модерна сензуалност. Ова извонредно парче е дизајнирано да ги акцентира вашите облини и да го издигне вашиот стил на нови нивоа.

Изработено од раскошен, а сепак мек материјал, бодито Amelia испорачува удобност и привлечност. Прилагодливи прерамки и корсет дизајн кој го зацврстува струкот, правејќи хипнотизирачка силуета која ја издвојува самодовербата и женственоста.

Со својот безвременски дизајн и луксузно чувство, тоа е совршен додаток на било која гардероба, ветувајќи дека ќе остави траен впечаток каде и да одите.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Корсет дизајн

Материјал: Nylon / Spandex

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.