Square Neck Sculpting Jumpsuit - Black

ден 2,290.00 Sale Save
Size M/L
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Овој комбинезон со четвртасто деколте е идеален за секоја пригода - од денски настани до вечерни излегувања. 

Изработен од висококвалитетен, еластичен материј, овој комбинезон обезбедува удобност и слобода на движење. Со својот обликувачки дизајн, тој ви овозможува да се истакнете каде и да одите.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.