Long Sleeve Square Neck Bodysuit - White

ден 1,890.00 Sale Save
Size XL/XXL
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Со шик четвртасто деколте, ова боди нуди модерен пресврт и класична силуета. Четвртастиот дизајн го издолжува деколтето, создавајќи елегантен изглед кој е совршен за секоја прилика.

Изработено од мек и растеглив материјал, ова боди обезбедува удобност и поддршка, обезбедувајќи беспрекорен изглед секој пат кога ќе го носите.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Четвртасто деколте
-Вграден градник

Материјал: Nylon / Spandex

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.