Long Sleeve Turtle Neck Bodysuit - White

ден 1,990.00 Sale Save
Size XS/S
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Со безвременски дизајн на ролка, ова боди изложува елеганција и обезбедува додатна топлина и покриеност за време на поладните денови.

Со копчиња на затворање на дното, ова боди останува безбедно на местото, овозможувајќи ви да се движите со самодоверба и леснотија во текот на целиот ден.

Издигнете ја вашата гардероба на следно ниво со ова безвременско парче, и искусете го совршениот спој на удобност и софистицираност.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Ролка

Материјал: Nylon / Spandex

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.