Ribbed Sculpting Jumpsuit - Black

ден 1,990.00 Sale Save
Size XS/S
Доставата на овој производ е 15-25 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Нашиот Ribbed Sculpting Jumpsuit, направен од луксузен висококвалитетен, растеглив, ребраст материјал, нуди удобност која ви овозможува да се движите слободно во текот на целиот ден. Вградениот градник и материјалот околку половината нежно ги прегрнува вашите облини, создавајќи ласкава силуета.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: Nylon / Spandex

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Sara Stefanovska
5

Odlichen matrijal

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.