Ultimate Sculpt Thong Bodysuit - Nude

ден 2,290.00 Sale Save
Size XS/S
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Напомена: Овој производ е измеѓу големини. Доколку не сте сигурни која големина да ја нарачате, Ве молиме изберете една големина погоре.

Нашето Ultimate Sculpt Thong боди совршено ја обликува и поддржува вашата фигура без да осетите дека го носите. Дизајнирано да обезбеди максимална поддршка додека на кожата му дозволува слободно да дише. Дали го носите како обликувачко парче под облека, или како самостојно боди во модна комбинација, ова есенцијално обликувачко боди ќе создаде совршена силуета и ќе ги истакне вашите облини во секоја прилика.

-Обликувачки дизајн со силна поддршка
-Push up Ефект
-Лесен материјал кој и дозволува на кожата да дише
-Копчиња за запетлување

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.