Essential Short Sleeve Thong Shaping Bodysuit - White

ден 1,990.00 Sale Save
Size M/L
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Проширете ја вашата гардероба со ова боди за обликување со кратки ракави. Обезбедувајќи удобност, ова боди ќе ја истакне важата фигура и ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

-Обликувачки дизајн
-Ги израмнува половината и стомакот
-Чувство на втора кожа
-Целoдневна удобност

 

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Eli
Excellence

My favorite top. Perfect fit for various occasions.

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.