Ultimate Sculpt Full Bodysuit - Black

ден 2,490.00 Sale Save
Size XS/S
Овој производ повеќе нема да биде достапен

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Специјално дизајнирано за да го обликува и поддржува вашето тело, без да создава дискомфорт. Со максимална поддршка и материјал како втора кожа, ова боди е идеално за носење под облеката или како дел од модна комбинација.

Неизоставен дел од вашиот гардеробер, ќе ви обезбеди совршена силуета и ќе ги истакне вашите облини кога и да го носите.

Напомена: Овој производ е измеѓу големини. Доколку не сте сигурни која големина да ја нарачате, Ве молиме изберете една големина погоре.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.