Long Sleeve Ribbed V Neck Bodysuit - Black

ден 990.00 Sale Save
Size XS/S
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Изработено од луксузен ребраст материјал, ова боди нуди совршена мешавина од удобност и елеганција. Ребрастата текстура додава длабочина, додека длабокото деколте прави ласкава силуета.

Дизајнирано да ги нагласи вашите облини без да ја жртвува вашата удобност. Елегантниот дизајн го прави совршен за носење со фармерки со висок струк, сукњи или панталони, создавајќи беспрекорен изглед.

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Длабоко деколте
-Ребраст дизајн

Материјал: Nylon / Spandex

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.