Women's Latex Hourglass Waist Trainer

ден 2,000.00 Sale Save
Size XXS
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Нашиот Latex Hourglass појас за обликување на половината се бори против тврдоглавото таложење на маснотии во стомакот. Со неговите три слоја на материјал совршено го обликува вашиот струк, а истовремено ви дава поддршка за грбот во текот на денот.

КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Три слоја материјал
  • Внатрешна коскена структура
  • Материјал што му дозволува на кожата да дише и е водоотпорен
  • Може да се носи за време на секое вежбање и секојдневни активности

РЕЗУЛТАТИ

  • Ви дава инстант обликувана силуета
  • Стимулира потење за време на вежбање, спорт, прошетки, трчање и физичка активност дома
  • Јадрото од латекс со висока компресија го намалува вашиот струк
  • Го израмнува стомакот и испакнатините
  • Го поддржува долниот дел на грбот и го коригира држењето на телото

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.