Essential Seamless Long Sleeve Shaping Bodysuit - White

ден 1,790.00 Sale Save
Size XS/S
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Напомена: Овој производ е измеѓу големини. Доколку не сте сигурни која големина да ја нарачате, Ве молиме изберете една големина погоре.

Запознајте го вашето ново омилено секојдневно боди
! Обезбедува чувство на втора кожа и обликувачки ефект, со својот беспрекорен дизајн ве поддржува на сите вистински места. Истакнете ја вашата силуета со самодоверба секој ден!

-Дизајн со долги ракави
-Обликување на силуетата
-Мек и лесен материјал

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.