Tummy Control Shaping Thong Panties - Nude

ден 990.00 Sale Save
Size 5XL
Доставата на овој производ е 2-5 работни дена

Item is in stock Only 0 left in stock Item is out of stock Item is unavailable

Обликувајте го вашиот струк и изгледајте самоуверено со овие елегантни гаќички за обликување на стомакот! Со нивниот дизајн со висок струк, поддршка за стомакот и функција за слабеење на половината, ќе можете лесно да го подобрите секој изглед - а сето тоа останувајќи невидливо. Добијте ја вашата совршена фигура за кратко време!

-Контрола на стомакот
-Обликување на половината
-Меки, удобни и невидливи
-Танга

-Обликувачки и поддржувачки дизајн
-Ултра мек материјал 
-Лесен и мек на кожата
-Вграден градник

Материјал: 91% Nylon / 9% Spandex

Секојдневно боди

Чувствувајте се самоуверено и удобно во нашите обликувачки боди. Уникатниот материјал ги истакнува вашите природни облини и создава тенка силуета. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за секојдневно носење, бодито за обликување ќе направи да се чувствувате најдобро и најсигурно во секоја модна комбинација.

Обликувачки фустани

Направете ја ултимативната стилска изјава во нашите фустани. Изработени од ултра мек и лесен материјал,овие фустани се дизајнирани да ве прегрнат на сите вистински места со што ќе добиете издолжена, елегантна силуета за неколку секунди.